Reference

Rohde Schwarz - rozšíření zvlhčovacího systému a výměna strojovny tohoto

Instalace adiabatického zvlhčování FinestFog v ESD prostředí. Demontáž strojovny, instalace nové a rozšíření o další 4 zóny vlhčení. Stávající technologie odborně demontována a zabalena ve stavu připraveném opětovné instalaci. 

Dvousložkové zvlhčování ve skladu slepičích vajec

Instalace adiabatického zvlhčování v čistých prostorách skladu slepičích vajec. Nutná dávka obezřetnosti, pečlivosti a důrazu na bezpečnost a čistotu nejen při práci, ale i výsledná bezpečnost provozu a správná funkčnost instalovaného systému. 

Bezpečnostní perimetr letiště

Realizace bezpečnostního perimetru letiště.

Důraz na přesnost, funkčnost, bezpečnost vč. minimální omezení provozu a uživatelů během výstavby a po dokončení realizace.

Vlnap, a.s.

Instalace adiabatického zvlhčování. I při zpracování vlny je potřeba udržení správné vlhkosti.

Instalace parních zvlhčovačů ve sklárnách AGC

Instalace parních zvlhčovačů Condair jako subdodávka pro firmu Flair, a.s. jakožto zástupce této značky pro ČR a SR. Instalace probíhala během odstávky na silvestra s ohledem na zásadní nutnost stálé vlhskosti při výrobě.

Sellier Bellot

Instalace adiabatického zvlhčování FinestFog v „EXovém“ prostředí. Nutná dávka obezřetnosti, pečlivosti a důrazu na bezpečnost nejen při práci, ale i výsledná bezpečnost provozu instalovaného systému. 

Ruční automyčka EcoGreen

Pozáruční oprava úpravny vody v ruční automyčce. Původně se jednalo o kontrolu tvrdosti vody, následně se po kontrole zjistilo, že je nutná výměna katexové náplně, kompletní demontáž, vyčištění a repase hlav změkčovací stanice. Klient po našem zásahu opět spokojen. A po malé investici do naší práce opět vesele a s čistou hlavou generuje zisky .

 

IMG_20200515_103705

Elektrifikace altánu u RD

Řekne se „jen osvětlení altánu.“ Součástí prací byly i zemní práce a začištění terénu. Mimo to se jednalo i o rekonstrukci elektrických rozvodů v garáži a dílně vč. strojovny bazénu.

 

Uhasíme
váš hořící termín

Do nabitých kalendářů vtěsnáme až 90% urgentních montáží.
I ty nejnáročnější. Zavolejte nebo napište pro váš termín.

RapidWork, s.r.o.
IČ: 07712715
DIČ: CZ07712715

Sídlo:
Nad stadionem 351, 267 01 Králův Dvůr

Provozovna:
Plzeňská 27, 266 01 Beroun – město