Spolehlivá ochrana majetku

Jablotron 100+

Jsem certifikovaným partnerem pro montáž systémů firmy Jablotron. Nainstalujeme vám bezpečnostní systém a jedním tlačítkem aktivujete ochranu tam, kde to nejvíce potřebujete. Klidně z dovolené nebo nákupu, díky snadnému přístupu z mobilní aplikace. Získáte přehled co se ve firmě nebo domácnosti děje.

Zařídíme

  Odbornou montáž v rychlém termínu.

  Zaškolíme vás v jednoduchém ovládání.

–  Rychlý servis nebo další rozšíření systému.

1) Instalace systému

Smyslem naší služby je poskytnout vám pouze to, co využijete. Systém Jablotron je škálovatelný a jsme schopni navrhnout zabezpečení od malého bytu s jedním detektorem až po komplexní zabezpečení velké firmy s kamerami, pohybovými čidly, sirénami apod.

Každá instalace zahrnuje citlivou realizaci tak, aby došlo k minimálním zásahům do interiérů nebo konstrukcí. 

2) Zaškolení

Celý systém se naučíte ovládat během několika minut.

Ukážeme vám, jak používat nástěnný systém, mobilní aplikaci nebo aplikaci v počítači. Pro dálkové ovládání můžete využít také klíčenku. Ukážeme vám jak pracovat s mobilní aplikací a co dělat v případě narušení bezpečnosti.

3) Servis

Garantujeme záruční i pozáruční servis systému s možností dalšího rozšíření systému. Pro spolehlivou ochranu systému provádíme po dohodě 1x ročně celkovou kontrolu systému a každého prvku ochrany. Vždy získáte protokol, který vám dává jistotu, že je vše v pořádku.

Uhasíme
váš hořící termín

Do nabitých kalendářů vtěsnáme až 90% urgentních montáží.
I ty nejnáročnější. Zavolejte nebo napište pro váš termín.

RapidWork, s.r.o.
IČ: 07712715
DIČ: CZ07712715

Sídlo:
Nad stadionem 351, 267 01 Králův Dvůr

Provozovna:
Plzeňská 27, 266 01 Beroun – město